+90 232 486 68 44 Fatih, 1142. Sk. No:16, 35410 Gaziemir/İzmir

Kalıphane

Deneyimli teknik personeller ile son teknoloji ekipmanlara sahip Kalıphane ünitemizde; yüzey kalitesi yüksek, teknik toleranslarda, üstün fiziksel karakterlerde ürünler elde etmek için kalıplar hazırlanmaktadır. Hazırlanan kalıplar bünyemizde bulunan ekstrüzyon pres ünitesinde kullanılmaktadır.

Ekstrüzyon Pres Ünitesi

Kalıphane ünitemizden elde edilen kalıplar kullanılarak 1400 ve 2000 ton kapasiteli PLC sistemi ile çalışan ekstrüzyon preslere sahip üretim hattımızda profiller üretilir. Üretilen profiller, talebe göre bünyemizde bulunan eloksal ünitesine, elektrostatik boyahane ünitesine veya mekanik işleme merkezine gönderilir.

Eloksal Ünitesi

Eloksal işlemi, alüminyum ürünlerin yüzey kimyasını değiştirmek için kullanılan bir tekniktir. Alüminyum ürünlerin yüzeyini korozyona karşı korur, estetik görünüm sağlar, çizilmeye karşı direnç kazandırır ve mevcut en dayanıklı yüzey kaplama tekniklerinden biridir.

AR-GE

Deneyimli uzman mimar, mühendis ve teknik personelden oluşan AR-GE departmanı, ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda teknik özelliklere sahip alüminyum sistemlerini teknolojik yenilikler kullanarak yapmaktadır. Hazırlanan tasarımlar, yüksek kalitedeki profilleri elde etmek için bünyemizdeki kalıphane ünitesinde işlenmektedir.

Mekanik İşlem

Teknolojik donanıma sahip mekanik işleme ünitesi; deneyimli, eğitimli teknik kadromuz sayesinde elektronik, otomotiv, enerji, mobilya, reklam, inşaat alanlarında mekanik işlem uygulama yeteneğine sahiptir.

Kalite Kontrol

Kalite Kontrol ve zamanında teslimat birim yapısı ve ilkelerinde uzman teknik kadrosu ile ürünleri en kısa sürede sorunsuz bir şekilde müşterilerine teslim etmektir.

Sevkiyat

Sevkiyat departmanı ürünlerin zamanında ve sorunsuzca müşteriye en kısa sürede ulaştırmak ilkesindedir.

Elektrostatik Boya Ünitesi

Kromat havuzlarında yıkamadan geçirilen alüminyum profiller, otomatik sistem ile çalışan elektrostatik boya ünitesinde, RAL renkler ve özel efekt renkler dahil olmak üzere, her renge boyanır. Ünitemizden homojen kaplama ve standart kalınlık Qualicoat sertifikalarına uygun ürünler elde edilir.